Картонні коробки

SONY DSC

Коробка – це споживча тара з корпусом різноманітної форми і пласким дном, що закривається знімною кришкою або кришкою на шарнірі. В якості споживчої тари коробки знайшли широке застосування для пакування харчових товарів, продукції легкої промисловості та машинобудування, хімічної промисловості та промисловості будівельних матеріалів.

Картонні коробки – один з найбільш зручних і гарних видів тари для продукції. Вони відрізняються екологічністю і зручністю, служать захистом та рекламним інструментом для товару. Стати лідером серед всіх видів коробок їм допомогла наявність незаперечних переваг. Пластикові та залізні ящики відійшли на другий план завдяки тому, що картон набагато легше. За ціною картонна упаковка також успішно конкурує з усіма перерахованими різновидами тари.

За методом складання коробки діляться на клеєні, на скобах і складні (самозбірні). Перші два види збираються в заводських умовах, а складні картонні коробки повністю або частково можуть збиратися самим замовником.

Найбільш поширені види картонних коробок:

 • Кришка-дно – одна з найпростіших конструкцій, яка складається з окремої коробки і окремої кришки;
 • Найпоширенішою конструкцією є гофрокороб – стандартна картонна коробка, верх якої складається з 4 прямокутних частин, які є продовженням стінок;
 • Телевізор – картонна упаковка без кришки, що забезпечує максимальний огляд товару;
 • Стакан – вертикальна картонна конструкція без кришки, найчастіше має вікна на одній зі сторін;
 • Обичайка – упаковка, яка не повністю закриває товар і в основному є рекламним носієм;
 • Ластівчин хвіст – конструкція бесклеевого кріплення дна в складних коробках;
 • Автодно – конструкція фіксації дна для частково самозбірних коробок;
 • Пачка – коробка з кришкою, яка надійно закривається завдяки наявності замка;
 • Шкатулка – коробка, у якої кришка є єдиним цілим із задньою стінкою;
 • Шоу-бокс – перекладається зі стану тари в режим міні-вітрини шляхом видалення або відкриття частини коробки;
 • Пет-пак – герметична упаковка для рідких харчових продуктів;
 • Біг-ін-бокс – випускається з вбудованим фольованим пакетом для розфасовки вин.

Ще однією перевагою картонної тари є можливість нестандартного крою такої упаковки. Конструкції коробок можуть розроблятися під конкретний товар, вони можуть бути шестигранними, восьмигранними, трикутними і трапецієподібними.

Ще одним з відносно нових напрямків стали комбінації картону з іншими матеріалами, наприклад, коробки з пластиковими ручками та кришками.

Також упаковка зі звичайного картону чудово піддається всім додатковим видам післядрукарської обробки: тисненню, конгреву, УФ-лакуванню, ламінуванню, що надають для картонної коробки ще гарнішого вигляду.

Картонна упаковка для продукції – як одяг для людини: чим вона гарніша, тим привабливіший товар для покупців. Красива на вигляд і приємна для очей упаковка притягує погляди і підштовхує до покупки товару.

Наша компанія виготовляє як стандартні картонні коробки, так і дизайнерські картонні упаковки для різних видів товарів.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.