Пакети поліетиленові. Друк. Виготовлення.

Поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети, на сьогодні, є невід`ємною часткою будь-якої торгової точки. Пакет – чудовий носій  інформації та іміджевої реклами.

На теперішній час, важко уявити рекламну упаковку більш зручну та ефективну, ніж поліетиленовий пакет. Будь яка торгова структура має можливість отримати ефективну, довгострокову іміджеву рекламу за невеликі гроші. Використання пакетів з власною символікою підіймають імідж магазину і створюють позитивне враження в очах клієнта.

Види поліетиленових пакетів з логотипом, зображенням, рекламним текстом:

  • Пакети-майки (від англ. T-shirt bags) переважно виготовляються з поліетилену низької щільності (“шуршащий поліетилен”), рідше з високої щільності (“гладкий поліетилен”). Свою назву вони отримали свою форму, що зовні нагадує майку. Пакети цього типу є дуже зручними і недорогими, при тому витримують достатню вагу, через що часто використовуються в супермаркетах.
  • Пакети-банани з прорубною ручкою. Для виготовлення таких пакетів використовується лінійний поліетилен високої або низької щільності. Отримав свою назву за бананоподібну форму.

З цінами на виготовлення поліетиленових пакетів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк поліетиленових пакетів. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.