Буклети

SONY DSC

Буклет – вид друкованої продукції, характерний для рекламної поліграфії, він наповнюється рекламною або довідковою інформацією.

Стильове оформлення буклету ніяк не регламентоване і визначається індивідуальними побажаннями замовника.

Існує декілька форматів поліграфічної продукції даного різновиду. Найбільш затребуваними є буклети розміром 210 х 99 ммв складеному вигляді і 297 х 210 ммв розкладеному вигляді. Бувають також квадратні буклети розміром 210 х 210 мм, хоча вцілому формат виробу може бути абсолютно будь-яким. Кращим матеріалом для виготовлення буклетів є крейдований папір щільністю 115-150 г/м2.

Переваги буклету полягають у тому, що він стисло і лаконічно представляє ту чи іншу інформацію, містить в собі тільки необхідні відомості, невеликого розміру, компактно складається, виглядає стильно і не деформується при поштовій пересилці на відміну від громіздких плакатів. Більше того, буклет добре сприймається читачами, в офісі його можна використовувати в якості інформаційного плаката невеликого розміру.

Буклети є досить ефективним інструментом для залучення клієнтів. Вони використовуються одразу в декількох сферах людської діяльності. Ця поліграфічна продукція є найбільш популярною в рекламі. Комерційні організації поширюють буклети на виставках, презентаціях, а також у рамках промо-акцій. Як правило, в них пропонується інформація про історію і сутність бізнесу, його переваги перед конкурентами, про найбільш актуальні товари.

Широко застосовуються буклети у сфері туризму. У даному випадку буклет грає роль путівника по тому чи іншому місту, пропонуючи читачам інформацію про головні визначні пам’ятки курорту.

Використовуються буклети і в місцях культурного відпочинку. Театральні програмки часто постають перед відвідувачами у вигляді невеликих буклетів.

З цінами на друк буклетів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк буклетів. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.