Флаєри та листівки

Флаєри та листівки

Флаєр – це невелика інформативна листівка, зазвичай виконана в яскравих соковитих фарбах. В більшості випадків флаєри використовують у різних рекламних і промо-акціях. Нерідко флаєр є своєрідною знижкою на товар, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. На відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

Флаєри є одним з найбільш дієвих методів швидкої і масової реклами. В залежності від того, що рекламується флаєром і яка цільова аудиторія, вони можуть бути іміджевими або інформаційними, містити в собі різну інформацію про фірму,  подію, акцію, товар, тощо. Флаєр може бути виконаний в кольорі або чорно-білим, на щільному крейдованому або тонкому офсетному папері.

Листівка – аркуш паперу, котрий інформує потенційного клієнта про подію чи товар. Розповсюдження листівок є одним із найдешевших і дієвіших видів реклами.

З точки зору виробничого процесу листівки і флаєри є дуже схожими. У флаєрах і листівках формат, щільність паперу, спосіб нанесення інформації та кількість друкованих сторін – ідентичні. Відмінність полягає в цілях і методах реклами. Там де флаєр інформує про подію чи товар і водночас надає певну знижку при покупці, листівка лише інформує і ніяких знижок не передбачає.

Стандартні формати листівок та флаєрів:

  • А4 (210 х 297 мм)
  • А5 (210 х 148 мм)
  • 1/3 А4 ( 100 х 210 мм)
  • А6 (100 х 148 мм)
  • А7 (100 х 74 мм)

Для особливих цілей інколи проводять мінімальну післядрукарську обробку (висічка, фальцювання, бігування, тощо).

З цінами на друк листівок та флаєрів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк листівок та флаєрів. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.