Календарі

Календар – це традиційний корпоративний подарунок , який протягом цілого року буде ненав’язливо нагадувати про Вашу компанію клієнтам, партнерам і колегам.  Завдяки великій кількості різновидів календарів клієнти мають можливість обрати  саме той варіант, який найбільше відповідає їхнім цілям і фінансовим можливостям.

Традиційно, перед Новим роком необхідно підготувати календар на наступний рік. Календар потрібен для того, щоб легко орієнтуватися в часі, будувати плани, робити нагадування, замітки.

Календарі можуть бути різноманітної форми, розміру, стилю, і змісту: від кишенькового календаря до настінного плаката; від настільного “будиночка”, до настінного перекидного календаря. Календарі за змістом можна розділити на дві групи:

  • Рекламні, корпоративні календарі, що містять логотип, інформацію про компанію, зображення продукції, послуги і т. д.
  • Календарі із зображенням людей, тварин , пейзажів і т. д.
  • Особисті (персональні) календарі з фотографією коханої людини або подарункові календарі – календарі із зображенням людини, якій дарують календар.

Великою популярністю користуються календарі з колективною фотографією компанії, фірми, відділу. Прості, декоративні календарі  із зображенням природи, техніки, тварин, символом року.

Наша компанія пропонує вам на вибір кишенькові, настільні, настінні та квартальні календарі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.