Квартальні календарі

3_pr

Календарі квартальні – спеціальний вид ділових рекламних календарів. Ці календарі  календарі красиві, практичні і незамінні в повсякденній діяльності. Потрібно пам’ятати, що квартальні календарі – відмінні рекламні носії, тому настінний квартальний календар – найбільш  популярний вид корпоративної рекламної продукції в Україні та світі.

Квартальний календар має істотну перевагу перед іншими видами календарів. Побудований він так, що відображає одночасно три місяці: попередній, поточний і наступний.

Календар складається з повнокольорового індивідуального постера, надрукованого на щільному папері або картоні і календарних блоків. Секції календаря скріплюються пружинами. Для візуалізації поточного дня на календарі на певну дату наводиться віконце червоного кольору. Це віконце закріплюється  на рухому прозору стрічку. На календарі встановлюється люверс для підвішування його на стіну або іншу вертикальну площину.  На таких календарях найчастіше розміщують фірмову символіку, презентацію компанії, або просто красиві пейзажі.

Квартальні календарі «Бізнес» – найпоширеніші види календарів. У таких календарях шапка з усіма підкладками надруковані з допомогою повноколірного друку на папері щільністю в 300 г / м.кв. На шапці можна розмістити всю необхідну інформацію, плюс на  рекламних полях (на  трьох підкладках). Всі чотири частини календаря (шапка + підкладки) скріплюються між собою  металевою пружиною. При процесі складання на календар одягається маркер та встановлюється люверс. Для того щоб календар мав ефектний зовнішній вигляд, «шапку» можна заламінувати матовою або глянцевою плівкою. При бажанні і необхідності можна заламінувати і підкладку.

Квартальні календарі «Стандарт» мають верхній рекламний постер де можна розміщувати іміджеве або інше зображення. Також є три календарні сітки, які скріплюються між собою  металевою пружиною. При складанні календаря наноситься люверс і одягається маркер. Для того щоб такий календар теж мав ефектний зовнішній вигляд, «шапку» можна заламінувати матовою або глянцевою плівкою.

Квартальні календарі класу «Економ». У даному варіанті використовується верхній рекламний постер, де можна розмістити іміджеве зображення. Також є календарна сітка, яка скріплюється зверху пружиною. В такому виді календаря є нижнє рекламне поле, де можна розмістити контактну інформацію.

З цінами на друк квартальних календарів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк квартальних календарів. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.