Кишенькові календарі

Кишенькові календарі – найекономічніший, компактний і дуже популярний варіант календарів. Він зручний, так як його розміри дозволяють носити його в гаманці, кишені, записнику. Недорогі і якісні  кишенькові календарі можна роздавати як і візитні картки. Основна його перевага перед іншими рекламними носіями, зокрема листівками та флаєрами, полягає в тому, що людина, яка отримує такий календарик може ним користуватися на протязі всього календарного року.

Стандартний вигляд кишенькового календаря: розмір 70 х 100 мм, барвистість 4 + 4, папір крейдований 350 г; за бажанням, календарі покриваються ламінатом для більшої зносостійкості; з одного боку календарна сітка, з іншого – рекламне поле. Форма і розмір календаря також можуть бути індивідуальні. Наприклад, можна зробити квартальний календар, який займатиме дуже мало місця перебуваючи при цьому близько з робочим столом (розмір квартального мінікалендаря – 31х10 см).

На лицьовій стороні кишенькового календаря може бути використане будь-яке зображення – це може бути  фотографія, векторна ілюстрація або растрове зображення. Фірмовий знак, логотип, девіз, інформація про пропоновані товари і послуги, адреса і телефон можуть розташовуватися як на лицьовій стороні кишенькового календаря так і з боку календарної сітки.

З цінами на друк кишенькових календарів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк кишенькових календарів. Також можлива доставка в інші регіони України.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.