Настільні календарі

Настільні календарі

Пропонуємо виготовлення настільних перекидних календарів за індивідуальним замовленням.  Ці календарі є більш компактними за настінні чи квартальні, але не менш функціональними.

Календар-будиночок

Календарі-будиночки, завдяки своїй формі, мають широке поле для дизайну. Кількість інформації та можливості її розміщення більші, ніж у інших видів календарів. На сторінках “будиночків” з перекидним блоком друкується календарна сітка на один або декілька місяців, прикрашена картинками пов’язаними з діяльністю фірми. Цей варіант календарів прийнятний в якості подарунка дилерам – на сторінках розміщуються зображення виробленої продукції.

Простий календар  без перекидних сторінок, друкується на аркуші А4, бігується в трьох місцях і клеїться. Також є варіанти самозбірних календарів.

Настільні каледарі-будиночки з перекидними листами, обов’язково мають основу і містять 13 сторінок і більше. Основа настільного календаря виготовляється з картону або із щільного паперу з ламінацією. Розмір сторінок, які кріпляться зверху пружинкою довільний.  В нижній частині календарика розміщуються контактні дані та логотип компанії. Можливе використання маленького курсору, як на квартальних календарях. Щоб календар не вийшов надмірно дорогим,  в розгорнутому вигляді його розмір не повинен перевищувати 420х210мм. Сторінок може бути три, чотири, шість, сім і тринадцять (одна – обкладинка ).

Календар-піраміда

Календар-піраміда – яскравий та корисний бізнес-сувенір.  Форма піраміди з чотирма гранями, дозволяє розмістити не тільки кожен квартал окремо, а й різноманітну інформацію. Наприклад, на одній стороні пірамідки можна розмістити логотип, на другій – інформацію про продукцію, що виготовляється, або про надання послуг, на третій –  конкурентні переваги, а на четвертій – контакти. Календарем-пірамідкою можна порадувати не тільки своїх співробітників, але і бізнес -партнерів. Враховуючи невелику вартість, можна зробити подарунки всім своїм клієнтам. Як і календар-будиночок, пірамідка виготовляється зі щільного паперу, за допомогою висікання. Для складання календаря передбачені згини і клапани.

З цінами на друк настільних календарів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк настільних календарів. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.