Настінні перекидні календарі

Настінний перекидний календар – окрема іміджева категорія рекламної або сувенірної поліграфічної продукції.

Щоб реклама, розміщена на такому календарі, була максимально ефективною, необхідно розробити дизайн дванадцяти варіантів оформлення (не рахуючи аркушів обкладинки). На відміну від квартальних календарів, для календарів настінних перекидних не готують календарні сітки або календарні блоки. Дизайн кожної розробляється індивідуально для кожного замовника, тому такі календарі досить дорогі. Зате вони вражають своєю винятковістю, неповторним та індивідуальним дизайном.

Такі календарі також можуть бути іміджевими і містити інформацію про керівництво, колектив фірми, про продукцію. Настінний перекидний іміджевий календар може служити дуже довго навіть просто в якості декоративного аксесуара. Добре оформлений і красиво упакований перекидний календар можна подарувати клієнту або партнеру по бізнесу.

Настінні перекидні календарі, як правило, бувають від А4 до А2 формату, і мають, як правило, 6 + обкладинка або 12 + обкладинка аркушів, скріплених пружиною. Друк таких календарів здійснюється барвистістю        4 + 4 або 4 + 0. Що стосується матеріалу, то він може бути різним від звичайного паперу (80 г/м2) до дизайнерського картону та полотна. Щоб досягти оригінальності і презентабельності виробу, можна використовувати кальку (пергамент), що розділяє сторінки календаря або захищає обкладинку, ламінацію, вирубку (висікання), різні лаки, тиснення, пружину різних кольорів, різні упаковки для календарів.

З цінами на друк настінних перекидних календарів в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк настінних перекидних  календарів. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.