Пластикові карти – прогресивний засіб просування компанії.

Пластикові карти — сучасний та надзвичайно ефективний засіб взаємодії з клієнтами. Картки широко використовуються в торгівельних та розважальних закладах. З кожним днем їх сфери використання розширяються.

Використання пластикових дисконтних карток формує попит на використання послуг або купівлю товарів, надає необхідну інформацію, посилюють довіру та підвищують імідж фірми в очах клієнтів.

Пластикові картки — це пластинки розміром 54x86x0,76 мм. При виготовленні використовують найбільш поширений матеріал — полівінілхлорид (ПВХ).  Картки виготовляються як на білому, так і на кольоровому пластику (золото, срібло).
На пластикових картках можна додатково нанести:

  • Ембосування – це видавлювання на поверхні пластикової картки буквено-цифрової інформації;
  • Магнітна полоса – це магнітна лінія, що розміщена на звороті картки і слугує для запису інформації в закодованому вигляді;
  • Штрих код – графічне зображення ліній та цифр, в якому зашифрована певна інформація, що зчитується за допомогою сканеру штрих кодів.

Страхові пластикові картки. Страхові компанії пропонують своїм клієнтам пластикові полюси, які на далі використовуються в автоматизованих системах обслуговування, а також слугують посвідченням для отримання страхових послуг.

Дисконтні пластикові картки. Це найпоширеніший вид карток. Дисконтні картки можуть визначити пільги та знижки клієнтом в мережах різних підприємств, в рамках однієї компанії. Також можуть бути учасниками дисконтної системи, та функціонувати в рамках однієї фірми.

Ідентифікаційні пластикові картки. Це пластиковий документ, що засвідчує особистість співробідника. Цими картками можуть бути: перепустки, бейджики, візитні картки).

Клубні пластикові картки. За допомогою цих карток можна індетифікувати постійних членів клубу, спортивного клубу, ресторану, медичного центру і т.д. За допомогою цих карток можна вести лімітовий кредит на оплату послуг даного клубу. Також їх можна оснастити додотковими носіями інформації (магнітна смуга, штрих-код)
рекламні пластикові картки. Використовуються рекламних акцій та залучення нових клієнтів до компанії.

Процес виготовлення пластикових карт включає в себе:

  • виробництво та друк на полівінілхлориді (ПВХ);
  • запікання в прес-ламінаторі;
  • висікання на спеціальному обладнанні.

З цінами на друк пластикових карток в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк пластикових карток. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.