Про вітальні листівки

SONY DSC

Вітальні листівки – класичний спосіб привітання зі святом. Отримувати листівки завжди приємно. Для будь-якого приводу дуже важливо правильно підібрати або виготовити цікаву й оригінальну листівку.

Друк вітальних листівок завжди повинен бути максимально якісним, щоб виріб зберігався багато років.

Листівки бувають особисті або корпоративні. Особисті листівки дарують членам сім’ї, родичам, друзям.

Корпоративні відправляють клієнтам і партнерам по бізнесу.

За способом виготовлення листівки діляться на:

  • листівки, які виготовляються офсетним способом великими тиражами (як правило, від декількох тисяч штук). Основна перевага – цінова доступність технології при низькій собівартості. Терміни такого друку – від 7 до 15 робочих днів.
  • листівки, випущені за допомогою цифрового друку невеликим тиражем. Перевага цифрового друку – повноколірний друк протягом одного дня. При цифровому друці можна замовляти від 1 до 400-500 листівок. Більший тираж вигідніше буде надрукувати офсетним способом. Цифровий друк відмінно підходить при обмежених термінах для підготовки привітань.
  • вітальні листівки, надруковані шовкотрафаретним способом. Шовкотрафаретний друк вважається однією з солідних технологій за рахунок ручної роботи та яскравої передачі фарб на поверхню листівки. Шовкотрафаретний друк вітальних листівок має ряд переваг: виготовлення листівок малими тиражами (доцільно з точки зору ціни – від 50 штук), друк на щільних дизайнерських картонах, різних видах паперу, кальці. Крім того, при шовкотрафаретному друці можна використовувати найрізноманітніші кольори, недоступні для цифрового друку: золото, срібло, металік і тд. Оскільки фарби наносяться тонким шаром зверху, то зображення виглядає об’ємним, що надає вітальній листівці особливого шарму.

При виготовленні корпоративних листівок найкраще використовувати ексклюзивний авторський дизайн, виконаний у фірмовому стилі компанії. Така листівка дійсно справляє враження, запам’ятовується, і до того ж є вдалим рекламоносієм.

Основними перевагами використання листівок для будь-якої компанії є:

  • ненав’язливе нагадування та інформування своїх цільових споживачів;
  • спосіб привітати своїх колег і співробітників;
  • підвищення прихильності клієнтів до компанії;
  •  широта охоплення цільової аудиторії;
  • диференціація компанії від конкурентів і створення свого, фірмового стилю;

Листівки використовуються для створення сприятливого іміджу компанії для своїх співробітників і клієнтів. Головна мета – прояв уваги і мотивування. Для співробітників – підвищення своєї значущості в компанії і прихильності до спільної справи. Для клієнтів – знак уваги, лояльності та спонукання до дії – ставати/залишатися клієнтом компанії довгий час.

З цінами на друк вітальних листівок в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк вітальних листівок. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.