Візитки

vizitki

Візитна картка (візитка) – традиційний носій контактної інформації про людину чи організацію. Зазвичай вигототовляється з цупкого паперу або картону.

Традиційна візитка містить в собі ім`я власника, фірму або компанію (зазвичай з логотипом) та контактну інформацію (адреса, телефонний номер, електронна пошта, тощо).

Умовно візитки можна розділити на види: особисті, ділові та корпоративні.

  • Особисті візитки, частіше за все, використовуються при дружньому знайомстві та легкому неформальному спілкуванні. В такій візитці зазвичай вказується ім`я, прізвище та телефонний номер власника. Дизайн візитки може бути виконаний в будь-якому стилі і розробляється в відповідості з індивідуальними смаками замовника.
  • Корпоративна візитка, зазвичай, не містить імен та прізвищ. На ній вказується: інформація про компанію, сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса, тощо. Зазвичай корпоративна візитка відображає фірмовий стиль компанії та має рекламний характер.
  • Ділова візитка використовується в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На діловиї візитках обов`язково вказується ім`я, фамілія, посада, назва фірми та вид її діяльності. В розробці візитки використовується фірмовий стиль компанії та логотип. Такі візитки мають чіткий строгий дизайн. У держслужбовців та депутатів на візитній картці може знаходитись зображення державних знаків (прапор, герб країни)

З цінами на друк візиток в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс на друк візиток. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.