Виготовлення блокнотів

SONY DSC

Блокноти – досить популярний вид поліграфічної продукції, призначений для різноманітних записів. Він є не тільки інструментом для занесення нотаток і нагадувань, але й потужним носієм інформації, який може використовуватися як довгостроковий рекламоносій. Мета такого блокнота – зайвий раз нагадати своєму господареві про існування фірми, логотип якої він бачить кожен раз, коли бере його в руки.

Традиційно блокнот має обкладинку, внутрішній блок з аркушів паперу, щільністю 60-150 г\м2 (найчастіше 80 г\м2), задню підкладку з картону і все це кріпиться на металеву або пластикову пружину. Для обкладинки використовують папір щільністю 200-300 г\ м2.

Зазвичай блокноти для записів мають прямокутну форму, але завдяки технології вирубки листів блокнот може мати форму кола, квадрата, овалу і інші більш складні форми.

Обкладинку для блокнота можна друкувати як кольорову, так і чорно-білу, з УФ-лаком або з ламінуванням, з вибірковим лаком або просто на глянцевому/матовому папері. Обкладинку можна надрукувати також по технології трафаретного друку, особливо це актуально при використанні дизайнерського паперу.

У людей спостерігаються різні вимоги, саме тому розроблено декілька різновидів блокнотів, відмінності полягають в параметрах. Так розміри формату бувають А6-А3. Типи кріплення бувають на пружинці, скріпці і на склеюванні, а аркуші в лінійку чи в клітинку, або залишаються чистими. Також блокноти діляться по функціональності. Так бувають дуже великі блокноти, які містять чисті листи, їх зазвичай купують художники, дизайнери та інші люди, пов’язані з творчою діяльністю. На них, в основному, відображають інформацію графічно.

Такі фахівці як аналітики та бухгалтери, в більшості випадків, використовують маленькі вишукані блокноти, вони зручні для роботи з цифрами. Блокноти можуть бути як стандартними, так і середніми, причому листи бувають абсолютно різні. Такі блокноти також підходять для домогосподарок, учнів і багатьох інших категорій людей для повсякденного використання. Такий блокнот може бути відмінним промо-сувеніром на різноманітних заходах, він ідеальний для реклами, так як дуже універсальний.

Блокноти з пластиковою обкладинкою були придумані спеціально для того, щоб інформацію не пошкодив дощ або випадково перекинута склянка з рідиною. Без таких блокнотів не можуть обійтися будівельники, торгові представники.

Таким чином, при розробці нового блокнота, враховується все до найдрібніших деталей, а саме: формат і якість поліграфії, інформація про фірму та її символіку, реклама тієї чи іншої  продукції.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Познавательно: курсовые и дипломы студентам

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.