Виготовлення блокнотів

SONY DSC

Блокноти – досить популярний вид поліграфічної продукції, призначений для різноманітних записів. Він є не тільки інструментом для занесення нотаток і нагадувань, але й потужним носієм інформації, який може використовуватися як довгостроковий рекламоносій. Мета такого блокнота – зайвий раз нагадати своєму господареві про існування фірми, логотип якої він бачить кожен раз, коли бере його в руки.

Традиційно блокнот має обкладинку, внутрішній блок з аркушів паперу, щільністю 60-150 г\м2 (найчастіше 80 г\м2), задню підкладку з картону і все це кріпиться на металеву або пластикову пружину. Для обкладинки використовують папір щільністю 200-300 г\ м2.

Зазвичай блокноти для записів мають прямокутну форму, але завдяки технології вирубки листів блокнот може мати форму кола, квадрата, овалу і інші більш складні форми.

Обкладинку для блокнота можна друкувати як кольорову, так і чорно-білу, з УФ-лаком або з ламінуванням, з вибірковим лаком або просто на глянцевому/матовому папері. Обкладинку можна надрукувати також по технології трафаретного друку, особливо це актуально при використанні дизайнерського паперу.

У людей спостерігаються різні вимоги, саме тому розроблено декілька різновидів блокнотів, відмінності полягають в параметрах. Так розміри формату бувають А6-А3. Типи кріплення бувають на пружинці, скріпці і на склеюванні, а аркуші в лінійку чи в клітинку, або залишаються чистими. Також блокноти діляться по функціональності. Так бувають дуже великі блокноти, які містять чисті листи, їх зазвичай купують художники, дизайнери та інші люди, пов’язані з творчою діяльністю. На них, в основному, відображають інформацію графічно.

Такі фахівці як аналітики та бухгалтери, в більшості випадків, використовують маленькі вишукані блокноти, вони зручні для роботи з цифрами. Блокноти можуть бути як стандартними, так і середніми, причому листи бувають абсолютно різні. Такі блокноти також підходять для домогосподарок, учнів і багатьох інших категорій людей для повсякденного використання. Такий блокнот може бути відмінним промо-сувеніром на різноманітних заходах, він ідеальний для реклами, так як дуже універсальний.

Блокноти з пластиковою обкладинкою були придумані спеціально для того, щоб інформацію не пошкодив дощ або випадково перекинута склянка з рідиною. Без таких блокнотів не можуть обійтися будівельники, торгові представники.

Таким чином, при розробці нового блокнота, враховується все до найдрібніших деталей, а саме: формат і якість поліграфії, інформація про фірму та її символіку, реклама тієї чи іншої  продукції.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.