Друк на кружках

Друк на чашках

Друк на чашках, кружках та посуді завжди був і буде популярним. Кружка з фото – відмінний подарунок, який стане в нагоді будь-якій людині: другу, подрузі, клієнтові, партнеру… Ми професійно займаємося друком на кружках, чашках, келихах та іншому посуді. Ми зробимо будь-який дизайн макету для вас: розмістимо логотип, опрацюємо фотографію, зробимо колаж, тощо.
Для довговічного і якісного друку, використовуються кружки зі спеціальним лаковим покриттям. Фото, лого чи будь-яке зображення, при нанесенні на ці чашки не боїться інтенсивної експлуатації, миття з використанням жорстких губок чи посудомийних машин. Мікрохвильова піч не зашкодить таким чашкам (фото або напис на чашці не зітреться і не помутніє).
Ціни друку на кружках є доступними великій кількості клієнтів. Ми гарантуємо високу якість надання послуг за привабливою ціною.
Зображення для чашки ви можете вибрати в нашому каталозі або надати свою фотографію. Ми виготовимо індивідуальний макет для вашої чашки, в якому будуть враховані всі ваші побажання. Яке зображення б ви не обрали, ви завжди отримаєте сувенірну продукцію найкращої якості.
Друк на чашках може використовуватися в різних сферах. Найчастіше його замовляють для рідних або друзів, щоб підкреслити особливе ставлення до людини, здивувати незвичайним подарунком. Для коханої людини можна вибрати романтичну картинку або спільну фотографію. Відмінним подарунком для фанатів фільмів, серіалів чи музичних гуртів стане кружка з ексклюзивним зображенням їхніх улюбленців.
Друк на кружках користується популярністю і в офісному середовищі – чашки зі смішними малюнками і написами є ідеальним подарунком для колег. Крім того, кружки з індивідуальним малюнком можна використовувати в якості подарунка на корпоративних святах. Кружки, на які нанесено логотип компанії, стануть потужним рекламним засобом, допоможуть залучити нових клієнтів.

З цінами друку на кружках в м. Рівне можна ознайомитись за посиланням: Прайс друку на кружках. Також можлива доставка в інші регіони України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.